Onze trainsters

SSS Trainsters

Ria Vinke

Ria Vinke

Trainster
Petra Loman

Petra Loman

Trainster
Katinka Mooij

Katinka Mooij

Trainster
Aranka van Ruitenbeek

Aranka van Ruitenbeek

Trainster
Wendy de Winter

Wendy de Winter

Trainster
Monique Bleeker

Monique Bleeker

Trainster
Quinty Snijders

Quinty Snijders

Trainster
Ancelle Jansen

Ancelle Jansen

Trainster
Daniëlle de Reus

Daniëlle de Reus

Trainster
Yvana Pol

Yvana Pol

Assistent-trainster
Tessa de Ruijter

Tessa de Ruijter

Assistent-trainster
Alysha Bijl

Alysha Bijl

Assistent-trainster
Priscilla Freeth

Priscilla Freeth

Trainster
Viviana Castricum

Viviana Castricum

Trainster
Ilana Sinčić

Ilana Sinčić

Trainster

Wedstrijdschema

Clubkampioenschappen 19 mei

Wie

Aanwezig om

Start

Wedstrijd 1

  • Bovenbouw Talentgroep
  • 9-jarigen turnen

08.40 uur

08.45 uur

Demo

  • Peuters & kleuters zaterdag

09.55 uur

10.00 uur

Wedstrijd 2

  • 7-jarigen turnen
  • 6-8 jarigen tumbling
  • Pupillen Talentgroep

10.20 uur

10.35 uur

Demo

  • Bovenbouw Talentgroep

11.40 uur

11.45 uur

Wedstrijd 3

  • 8-jarigen turnen
  • 10 jarigen turnen
  • 9-10 jarigen tumbling

11.45 uur

12.00 uur

Demo

  • Bovenbouw Talentgroep

13.05 uur

13.10 uur

Wedstrijd 4

  • 5-6 jarigen turnen
  • (pré)instap Talentgroep
  • 11-13 jarigen tumbling

13.10 uur

13.25 uur

Demo

  • Bovenbouw Talentgroep

14.30 uur

14.35 uur

Wedstrijd 5

  • 11-13 jarigen turnen
  • Basis Talentgroep

14.35 uur

14.50 uur

Nog een nieuw turnpak nodig?

Kringelsport zal de hele dag aanwezig zijn met diverse modellen en accessoires!

Alleen toegang voor trainsters SSS

Please enter the password to see the content

nypsss

Lesrooster 2018 - 2019        

Maandag

Total Body Workout

30+

19.00-20.00

Kuikensweg

Petra

Bodyfit 50+

50+

20.00-21.00

Kuikensweg

Ria

Sport&Spel

18+

20.00-21.00

Elzenlaan 2

Katinka

Dinsdag

Turnen  Voor deze les is een wachtlijst!

9-10 jaar

18.00-19.00

Elzenlaan 1

Danielle

Turnen

Vanaf 11 jaar

19.00-20.00

Elzenlaan 1

Danielle

Woensdag

Talenttraining

6+

17.00-19.30

Elzenlaan 1

Aranka, Wendy, Ilana, Martchen

Donderdag

Turnen Voor deze les is een wachtlijst!

5-6 jaar

16.00-17.00

Elzenlaan 2

Wendy

Turnen Voor deze les is een wachtlijst!

7 jaar

17.00-18.00

Elzenlaan 2

Wendy

Turnen Voor deze les is een wachtlijst!

8 -9 jaar

18.00-19.00

Elzenlaan 2

Wendy

Bodyfit

30+

19.00-20.00

Kuikensweg

Ria

Zumba

18+

20.00-21.00

Kuikensweg

Viviana

Vrijdag

Tumbling

6-8

18.00-19.00

Elzenlaan 2

Jeanette & Quinty

Tumbling

9-10

19.00-20.00

Elzenlaan 2

Jeanette & Quinty

Tumbling

10+

20.00-21.00

Elzenlaan 2

Jeanette & Quinty

Zaterdag

Talenttraining

6+

9.00-12.00

Elzenlaan 1

Aranka, Wendy, Ilana

Ouder&Kind gym

2-3 jaar

8.30-9.15

Elzenlaan 2

Quinty & Danielle

Peutergym

3-4 jaar

9.15-10.15

Elzenlaan 2

Quinty & Danielle

Kleutergym

4-5 jaar

10.15-11.15

Elzenlaan 2

Quinty & Danielle

borrelkopie